Witryny i sklepy dla firm i klientów indywidualnych

Jeśli jeszcze nie masz strony internetowej lub myślisz o uruchomieniu sprzedaży w sieci, dobrze trafileś.

Tworzymy witryny internetowe na najbardziej popularnej w sieci platformie Wordpress. Rozwiązanie to, dzięki dopracowanemu interfejsowi, jest bardzo wygodne w użyciu i łatwo jest też je rozbudować o zaawansowane funkcjonalności. Jedną z nich może być sklep internetowy.


Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać na ten temat

Audyty SEO i UX. Optymalizacja konwersji

Często największe problemy biznesów internetowych związane są z błędami na ich witrynach. Błędy te wpływają na niski ranking w wynikach wyszukiwania oraz na brak osiągania wyznaczonych celów. Jesteśmy po to, aby je wskazać i pomóc wyeliminować.

SEO, ang. Search Engine Optimization to czynności związane z osiąganiem wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Wiele z taktyk SEO można zastosować bezpośrednio na stronie. Chodzi tu zarówno o kwestie techniczne, jak i sposoby redagowania tekstów. Z kolei błędy użyteczności i tzw. UX (user experience) mogą obniżać tak zwaną konwersję, czyli nasz główny cel biznesowy na stronie. Audyt dotyczący obydwu rodzajów błędów, wraz z rekomendacjami pozwoli pchnąć biznes we właściwym kierunku.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać na ten temat

Przygotowanie strategii obecności w sieci. Szkolenia

Swoją działalność czy biznes w sieci trzeba promować. Chętnie w tym pomożemy.

Sposobów na promocję biznesu w internecie jest wiele: kampanie Adwords, kampanie email, wspomagane marketing automation, kampanie Facebook, Linkedin, Instagram, obecność i zasilanie treściami profilu social media, strategia content marketingu, wyciąganie wniosków z danych analityki webowej, analiza konkurencji, trendów i słów kluczowych. Każdemu z tych aspektów trzeba nadać odpowiednią wagę, a następnie działania monitorować i optymalizować. Tak, aby poświęcony czas i wydane pieniądze gwarantowały jak najlepszy zwrot z inwestycji.


Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać na ten temat